Föremål som liknar stolar fanér
4137 CHAIRS
Sold: SEK 5800
Sold den 6 mars 2023
7154 WINDSOR-STYLE ..
Sold: SEK 2800
Sold den 22 mars 2021
4565 CHAIRS
6 parts, stackable, Fanér,
Sold: SEK 300
Sold den 6 januari 2020
7192 CHAIRS
9 pcs, formpressad träfanér,
Sold: SEK 800
Sold den 3 september 2018
6073 CHAIRS
6 parts. 1950s, fanér,
Sold: SEK 6600
Sold den 3 augusti 2015
2330 CHAIRS
4+ one, around 1900, fanér,
Sold: SEK 1200
Sold den 4 maj 2015
8433 CHAIRS
4 pcs, 1950s, fanér,
Sold: SEK 500
Sold den 21 oktober 2013
3273 CHAIRS
4 pcs, Fanér, 1950s/1960s,
Sold: SEK 700
Sold den 30 april 2012
6396 CHAIRS
6 parts, teakfanér, Denmark, slitage/skador.
Sold: SEK 1100
Sold den 15 augusti 2011